КК „Шурикен“ стана комплексен победител в турнира „Мемориал Светослав Иванов"

Снимки: КК „Шурикен“

219 участници от 19 клуба от България, Сърбия и Македония  взеха участие в IV Международен турнир по карате "Мемориал Светослав Иванов".

Турнирът е организиран от семейството на Светли, КК"Шурикен" - Кюстендил, и се провежда със съдействието на БНФ Карате до.

Лично Президентът на БНФК и на Балканската Карате Федерация Алексей Петров присъства на турнира и даде висока оценка за организирането и провеждането му.

Карате клуб "Шурикен" участва с 39 състезатели, които се представиха на много високо ниво и заслужено спечелиха турнира, като станаха и комплексен победител с 15 златни, 10 сребърни и  20 бронзови медала в индивидуалните и отборните надпревари.

На второ място са каратеките от "Никон"- София с 5 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала и на трето място - "Самурай" Добрич с 3 златни, 6 сребърни и 5 бронзови медала.