НачалоБългарияПолицията в Перник търси свидетели на катастрофа с пострадало 13-годишно момиче

Полицията в Перник търси свидетели на катастрофа с пострадало 13-годишно момиче

Полицията в Перник с молба за съдействие от гражданите. На 01 декември тази година, на кръстовището на улиците Ю. Гагарин“ и „Ленински проспект“, на пешеходна пътека е блъснато от лек автомобил 13-годишно момиче.

Девойката е с различни травматични увреждания и по случая е образувано досъдебно производство, съобщават от полицията. В рамките на разследването са разпитани свидетели и очевидци, но за служителите от Второ РУ е важно да установят и снемат сведения от майка с дете, която е била на мястото на произшествието.

Разследващите молят, майката с детето, станала очевидец на случката, да се обади на тел. 112 или на 076/670031 във Второ РУ. Ако гражданите имат информация за жената, да се обадят на същите телефони, призоваха от полицията в Перник.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам