Марек бие, Пирин пада на волейбол

снимка: Марек Юнион Ивкони

Отборът на Марек Юнион - Ивкони (Дупница) победи като домакин ЦСКА (София) с 3:1 (25:17, 25:14, 20:25, 25:15), в мач от Първа група на първенството за юноши старша възраст по волейбол. С това волейболистите на Дупница продължават победната си серия, като оглавяват еднолично класирането в тази група, с шест победи и само една загуба.

Отборът на ЦСКА пък е на четвърто място с три победи и пет загуби. В същото време Миньор (Перник) победи като домакин Пирин Балканстрой (Разлог) с 3:0 (25:18, 25:18, 25:21), в мач от същата група.

С този успех перничани изненадаха гостите от Разлог, като с успешната си игра не дадоха нито гейм на съперника. Миньорци обаче засега са на пето място, но с мач по-малко от четвъртият в класирането- ЦСКА (София).

Въпреки загубата пиринци остават засега на втора позиция в таблицата, като с мач повече от третият Левски Волей (София).