НачалоКюстендилФолклорен ансамбъл Родолюбие-Кюстендил, с пореден успех

Фолклорен ансамбъл Родолюбие-Кюстендил, с пореден успех

Отново стана ясно, че “Фолклорен ансамбъл Родолюбие-Кюстендил”, за пореден път тази година грабва специалната награда и първите места! Те са връчени от журито на международен фолклорен фестивал “Разметаница пее и танцува”, провеждащ се за първа година в град Бобов дол!

Явилите се танцови възрастови групи от ансамбъла изпълниха богата фолклорна програма и отново са оценени подобаващо за изпълнението им, като се състезаваха с над 600 други участници!

Младежкият ни танцов състав е награден със специална награда на спомоществователите, което означава, че им е връчена купа и първо място, а детският ни танцов състав е награден с медал за достойното първо място , както и грамота за участие за двете възрастови групи!

Благодарим на журиращата комисия за оценката и на господин Орлин Делибалтов за отправената покана!

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам