Цените на обикновените услуги в Община Благоевград остават без промяна

снимка: infomreja.bg, архив

Цените на обикновените услуги в Община Благоевград няма да бъдат променяни, съобщиха от кабинета на кмета Атанас Камбитов. Въвеждат се единствено промени в сроковете на услугите, извършвани от общинската администрация - ще има бързи и експресни срокове. 

Преди дни кметът на Благоевград Атанас Камбитов внесе в Общинския съвет предложение за промяна на цените и сроковете на административните услуги, извършвани от общинската администрация. Промените предвиждат въвеждане на „експресни“, „бързи“ и „обикновени“ услуги, с което се цели подобряване на качеството и сроковете на  обслужването.

Предложението на градоначалника цели и превенция на корупционните практики в процеса на административното обслужване и позволява на граждани и представители на местния бизнес да получат заявената услуга в рамките на 24 часа срещу заплащане в зависимост от срока.
 

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 8as

FACEBOOK