НачалоБлагоевградВитанов се размина с Пирин ГД

Витанов се размина с Пирин ГД

Полузащитникът на Локомотив Пловдив Любомир Витанов подписа договор с малтийския Хамрун Спартанс. Договорът на Витанов с Локомотив Пловдив изтече и няма да бъде подновен. Халфът не взе участие в контролата на пловдивчани срещу Ягодина (0:0), а изгледа мача от трибуните.

През изминалия сезон отборът на Хамрун Спартанс завърши на 13-о място. През последните две седмици Витанов бе спряган като бъдещ трансфер на новака в групата Пирин Гоце Делчев.

Треньорското ръководството на неврокопчани, начело със старшията Яков Папарков разчиташе много на завръщането на Любо в родния му клуб.

Халфът дори бе провел предварителни разговори с председателя на УС на клуба Антонио Сакаджийиски, но по- добрата оферта на малтийците се оказала решаваща за бъдещето на футболиста.  

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам