Вижте кои са кандидат-депутатите в област Благоевград

Снимка: Infomreja.bg

Списък с кандидатите и партиите

Вижте кои са кандидат-депутатите в област Благоевград:

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ- ОБЕДИНЕНИЕ“, както следва: 1.Иван Йорданов, Димитров, 2.Борис Богданов Джолев, 3.Владимир Славев Миленков, 4.Иво Николаев Божков, 5.Наталия Петрова Димитрова-Попова, 6.Симеон Атанасов Илиев, 7.Георги Викторов Мавродиев, 8.Васил Иванов Попов, 9.Захари Георгиев Витанов, 10.Владимир Евгениев Милушев, 11.Никола Илиев Тафров, 12.Ивайло Емилов Димчев, 13.Антон  Ангелов Драчев, 14.Николай Михайлов Куколев.

ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРИСИВНА ЛИНИЯ“: 1. Стоян Йорданов Великов, 2. Райна Димитрова Златкова, 3. Величка Кръстева Великова.

ПП „АТАКА“: 1. Кристиян Роберт Димитров, 2. Весела Георгиева Хараланова, 3. Алекси Томов Иванов.

ПП БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД): 1. Благой Боянов Петревски, 2. Спас Николов Рачев, 3. Георги Ангелов Кацунов, 4. Ваня Стефанова Колева.

КП „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ и БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“: 

  1. Петър Георгиев Петров,  
  2. Полина Борисова Стамчева,  
  3. Любомир Давидков Давидков,  
  4. Блага Стефанова Узунова,  
  5. Георги Петров Петров,  
  6. Иван Йорданов Тодоров,  
  7. Илиан Сашов Тодоров,  
  8. Страхил Цветанов Георгиев.

ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“:

1.Ангел Чавдаров Джамбазки,  

2. Ивелин Емилов Терзийски,   

3. Стефан Василев Шербетов,   

4. Цоня Димитрова Кръстева,   

5. Костадин Георгиев Кръжин,   

6.  Ирина Благоева Ролева,   

7.  Константин Иванов Стаев,   

8. Христо Ставров Филатов,   

9. Борис Вангелов Борисов

ПП „ГЛАС НАРОДЕН“:

1. Денислав Людмилов Кутев,

2. Моника Младенова Николова

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“:

1.  Емил Димитров Грозданов,  

2. Добрин Стефанов Балтов,  

3. Надя Страхилова Младенова,

4. Цветанка Димитрова Гальова,

5. Станислав Иванов Тасев,  

6. Валентин Стойчев Текелов,  

7. Върбан Маринов Вутов

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“:

1. Цончо Томов Ганев

2. Цвета Валентинова Рангелова,  

3. Александър Сотиров Стойков,

4. Николай Димитров Янчев,  

5. Любомир Бориславов Колев,  

6. Костадинка Стоянова Джагълова,  

7. Иван Тодоров Самоковарев,  

8. Георги Юриев Велинов,  

9. Марио Димитров Сапунджиев

КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“: 

  1. Албина Алексеева Анева- Томова,  
  2. Надежда Данаилова Самарджиева,  
  3. Валери Бориславов Смиленов,  
  4. Вангел Димитров Арабаджиев,  
  5. Петър Сашов Гайдарски,  
  6. Кирил Венциславов Атанасов,  
  7. Мария Георгиева Василева,  
  8. Мария Иванова Радойкова,  
  9. Зорка Николаева Манастарлиева,  
  10. Георги Илиев Япов,  
  11. Виолета Николаева Георгиева,  
  12. Васил Петров Астинов,  
  13. Нора Анчева Симеонова,  
  14. Емил Бориславов Дерменджиев,  
  15. Никола Димитров Шарков,  
  16. Златомир Спасов Николов,  
  17. Пирин Русланов Соколов,  
  18. Павел Георгиев Николов,  
  19. Джоана Василева Янчева,  
  20. Пламен Петров Василев

КП „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА“:

  1. Андрей Атанасов Гюров,  
  2. Владимир Славев Табутов,  
  3. Екатерина Кирилова Димитрушева,   
  4. Виктор Иванов Банарев,   
  5. Станислав Николаев Кимчев,  
  6. Иван Васков Христов,  
  7. Стоян Петров Мавродиев,           
  8. Лъчезар Ивайлов Иванов,       
  9. Ваня Христова Кромбоа

КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“:

  1. Георги Георгиев Михайлов,  
  2. Владимир Витков Пандев,  
  3. Йорданка Георгиева Атанасова,  
  4. Младен Стоименов Тимчев,  
  5. Богдан Емилов Боцев ,  
  6. Пламен Спасов Ботев:  
  7. Валери Крумов Миленков,  
  8. Димитър Георгиев Юнчов,  
  9. Костадин Димитров Караянев,  
  10. Атанас Димитров Гиздов,  
  11. Александър Димитров Дурчов,  
  12. Крум Петров Палапуов,  
  13. Кирил Пецев Пецев,  
  14. Мария Любомирова Мавродиева,  
  15. Владимир Иванов Баряков,  
  16. Костадин Красимиров Харисков,  
  17. Мария Николова Захова

ПП „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“: 

  1. Емил Димитров Миланов,
  2. Ибрахим Адем Молла

ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“:

  1. Виктория Димитрова Василева,  
  2. Анита ПетроваКоцелова,  
  3. Христо Валериев Гушков,  
  4. Мария Любенова Чобанова,  
  5. Станислав Иванов Богдански,  
  6. Михаил Иванов Рахов,  
  7. Бисер Младенов Ушев,  
  8. Гълъбица Николова Спахиева-Мачкова,  
  9. Фикрет Алилов Гегов,  
  10. ИванкаВасилеваАсенова,  
  11. Янко Кирилов Богоев,  
  12. Мустафа Мехмедов Кьоров,  
  13. Димитрина Иванова Николова

ПП „ВОЛЯ“:

  1. Елена Владимирова Ангелинина,  
  2. Светослава Илиева Терзиянова-Михайлова,  
  3. Елена Стоянова Венева,  
  4. Петър Асенов Мазурски,  
  5. Александър Димитров Дончев,  
  6. Невена Сашева Ганчева,  
  7. Пламена Тодорова Маречкова,  
  8. Христо Руменов Денков,  
  9. Гергана Борисова Алексиева,  
  10. Димитрина Петрова Топузова,  
  11. Калоян Пламенов Петров

КП ГЕРБ-СДС:

1. Росен Димитров Желязков - юрист

2. Александър Иванов Мацурев - икономист

3. Костадин Томов Стойков - инженер

4. Стоян Костадинов Стоев - мениджър

5. Емил Серафимов Тончев - доктор

6. Кирил Цветанов Илиев - юрист

7. Никола Любенов Джингаров - педагог

8. Николай Веселинов Сливков - мениджър

9. Атанас Кирилов Чолаков - мениджър

10. Мария Валериева Данчова - 

11. Илия Филипов Сидеров - педагог

12. Ангел Димитров Шопов - преподавател

13. Исмаил Сефер Абдиков - предприемач

14. Антония Илиева Ламнева - инженер

15. Любомир Валентинов Богоев - филмови изкуства и монтаж

16. Ваня Кирилова Гатдерова - културолог

17. Мартин Петров Златарски - студент по фармация

18. Македонка Ангелова Въгларска - счетоводител 

19. Радослав Кирилов Пецанов - спортен мениджър

20. Божидар Стефанов Яков - преподавател

21. Виолина Петрова Стойчева - преподавател

22. Стефан Апостолов Апостолов - финансист

КП „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“:

1.     Цветан Генчев Цветанов,

2.     Владимир Атанасов Манолов,  

3.     Александър Георгиев Марков,  

4.     Димо Пенчев Димов,

5.     Таня Николова Халилова,

6.     Даниела Юриева Пидева

ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“:

1. Людмила Александрова Костадинова,  

2.  Вероника Руменова Темелкова,  

3.  Стефан Василев Попов,  

4. Ричард Павлов Софрониев,  

5. Венцислав Наков Наков,

6. Райна Дамянова Икономова

ПП „ ПРАВОТО“:

  1. Христо Василев Патев,
  2. Лиляна Петрова Калчева

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“:

  1. Делян Славчев Пеевски,  
  2. Халил Реджепов Летифов,  
  3. Елхан Мехмедов Кълков,  
  4. Ибраим Ибраимов Зайденов,  
  5. Осман Османов Мисирков,  
  6. Сайфедин Мехмед Джурин,  
  7. Фатима Исмаил Йълдъс,  
  8. Ивайло Иванов Червилов,  
  9. Ахмед Ахмед Гогунч,  
  10. Хюсни Сабитов Имамов,  
  11. Крум Иванов Крумов,  
  12. Фатима Мустафа Тачева,  
  13. Зелха Хюсеин Караасан,  
  14. Асан Рушанов Топов,  
  15. Реджеп Мустафов Бильов,  
  16. Верка Стоянова Муева,  
  17. Здравка Димитрова Гешева,  
  18. Яхя Мустафа Сантур,  
  19. Красимир Пиринов Аликов,  
  20. Хамид Шезаиев Юсниев

ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“:

  1. Йордан Стоянов Манасиев,  
  2. Александър Веселинов Новаков,  
  3. Мартин Серьожев Вътев,  
  4. Илия Любенов Юсев,  
  5. Елена Георгиева Манасиева,  
  6. Венцислав Венциславов Узунов,  
  7. Тодор Стоянов Манасиев,  
  8. Иван Славчов Маджарски,  
  9. Христо Димитров Дашев,  
  10. Гошо Антов Георгиев,  
  11. Мирослав Данков Христов

ПП „ БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“:

  1. Александър Иванов Атанасов,
  2. Стоян Андреев Цветков,
  3. Владимир Николов Живков,
  4. Светослав Светозаров Пенчев

ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“:

  1. Маргарит  Владимиров Мицев,
  2. Димитър  Благоев Вучев,
  3. Мира Рашкова Атанасова

ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ - ГРАДИВНОСТ“:

  1. Атанас Олег Лашев,
  2. Милен Тодоров Станков,
  3. Бойка Димитрова Енчева

ПП „МИР“:

  1. Явор Максимов Жерев
  2. Георги Иванов Кефалов,  
  3. Ивайло Петров Модев,  
  4. Милена Георгиева Вацова,  
  5. Радина Ангелова Радковска,  
  6. Илия Иванов Рангелов,  
  7. Екатерина Райкова Джурова

ПП „БРИГАДА“:

  1. Арбен Ефремов Хавальов,
  2. Лиляна Иванова Хаджиева

ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“: 

1. Ивайло Йорданов Стефанов

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2cn