НачалоБлагоевградУчителят по руски език Красимир Матаров с награда от престижен фотоконкурс

Учителят по руски език Красимир Матаров с награда от престижен фотоконкурс

Учителят по руски език в ПМГ „Акад. С. П. Корольов” в Благоевград – Красимир Матаров, бе отличен с награда от международен фотоконкурс, организиран от MILSET (Международно движение за наука и техника в свободното време).

В наскоро приключилия седми международен фотоконкурс, който през 2013 година премина под надслов „Когато изкуството среща науката“, за втори път голямата награда идва в България.

Този път това стана благодарение на отличното представяне на Красимир Матаров от Благоевград.

27-членното жури избра неговата фотография за най-добра в трите направления: научни феномени; аеронавтика; космос и фауна.

Награждаването се проведе в Националния политехнически музей на 22 януари в присъствието на секретаря за наука, образование и здравеопазване на президента Росен Плевнелиев – Анна-Мари Виламовска, вицепремиера Даниела Бобева и директори на дирекции в Министерството на образованието и науката.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам