Трима пострадаха при катастрофа край село Юруково

Снимка: Infomreja.bg

Причината - шофьор влезе в насрещното

Трима пострадали при катастрофа край село Юруково.

Около 17 ч. вчера по пътя за Якоруда тойота с 60-годишен водач от София влиза в насрещното.

Там удря фолксваген с 52-годишен от село Краище.

При инцидента са пострадали: водачът на лекия автомобил „Фолксваген Поло“, който е с фрактура на кост на петата, 50-годишна пътничка в автомобила, която е с фрактура на лицева кост, водачът на лекия автомобил „Тойота“, който е с контузия на гръдния кош и натъртвания по тялото и 54-годишна пътничка в автомобила, която е с фрактура на ребра.

На водачите са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.

Пред ден пък, на бул. „Европа“ в Сандански е спрян лек автомобил „Опел Астра“, управляван от 21-годишен мъж от с. Дамяница. В хода на извършената проверка водачът е предоставил на органите на реда книжка от друга държава, която се оказала фалшива.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xa

FACEBOOK