НачалоБлагоевградСептември продължава да гази, не го спря и лидерът Пирин

Септември продължава да гази, не го спря и лидерът Пирин

Отборът на Септември Симитли се наложи с 1:0 над лидера Пирин Гоце Делчев в дербито от 18-ия кръг на Западната „Б“ група.

Единственото попадение в мача стана дело на Андон Гущеров, който се разписа в 10-ата минута. Основен виновник за гола обаче е вратарят Абди Абдиков, който допусна груба грешка.

След гола неврокопчани се опитаха да изравнят. В 17-ата минута обаче Гущеров бе близо до втори гол, но този път Абдиков в блестяща намеса спаси.

В 22-ата минута Георги Каранейчев изтърва най-чистото положение за Пирин. Той бе изведен сам срещу вратаря на Септември, но не успя да го преодолее.

До края на първата част и Пиргов можеше да изравни, но би слабо с глава от чиста позиция. През втората част гостите така и не успяха да стигнат попадение и тимът на Стефан Гошев се поздрави с победата.

Отборът от Симитли се затвори и предпочиташе да бави времето. Децата, които пък трябва да подават топката, спряха да го правят.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам