Септември би Малеш в Микрево

снимка: infomreja.bg, архив

Отборът на Септември Симитли надигра с 2:1 Малеш, в контрола играна в Микрево. И трите попадения паднаха прзе второто полувреме. В 57 минута Калоян Стоянов даде преднина на гостите, с хубав удър от дясно на наказателното поле на Малеш. В 73 минута Асен Топузов покачи на 2:0 и почти предопредели победителя в този мач.

В самия край на проверката Малеш върна един гол, чрез Георги Жежев, който  вкара от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Стоян Васев срещу футболист на домакините. Дебют за Септември записа Димитър Коемждиев, който е бивш юноша на отбора и ще играе за симитличани до края на сезона.

В този мач като титуляр започна и юношата на Милан Антонио Михайлов, който получи контузия и бе заменене принудително. Утре отново в Микрево Малеш играе контрола с юношите на Славия.