Полицаите от Гоце Делчев отлагат празника си заради националния траур

Николай Тонев, снимка: infomreja.bg, архив

Полицаите от РУП - Гоце Делчев няма да честват утре професионалния си празник. Причината е обявеният национален траур заради кончината на българския патриарх Максим.

Предвиденият за утре банкет е отложен за следващата седмица, с което униформените ще отдадат почит към паметта на патриарха.

По случай празника на МВР отново списъкът с наградените полицаи от РУП – Гоце Делчев е дълъг.

Разследващите полицаи от Рибново и Дебрен – Джамал Авдиков и Гаваз Исмаил са сред отличените, които получават награда от директора на ОД МВР – Благоевград комисар Георги Костов.

С писмена благодарност и похвала в чест на професионалния празник на МВР началникът на РУП – Гоце Делчев Николай Тонев награди инспекторите Васил Щурков, Тодор Куртев и Борислав Александров.

Удостоени с награди от полицейския началник Николай Тонев са още Димитър Попов, Костадин Дарпатов, Васил Белемезов и Димитър Мегданенев.

Шефът на РУП – Гоце Делчев пожела на всички служители на районното управление, които обслужват общините Гоце Делчев, Хаджидимово, Гърмен и Сатовча, здраве, лични и професионални успехи.

 

КОМЕНТАРИ

ДО до гражданине по горе09:27 - 09.11.2012
А защо всички анкции за "по-големите риби" минаха без знанието на този ръководител? ИСгурно защото му имат вяра и знаят че няма да изпее инфото ли? Смях в залата!
CHICAGO20:33 - 08.11.2012
А защо г-н Тонев,Тони Станчев не е сред наградените???
до гражданине по горе17:51 - 08.11.2012
Така е ще го плюете и ще гонаричате некадърник защото не ви е удобен защото пред него не върви номера с ваш и наш човек . Кой казва че големите престъпници си пият кафето на на центъра , слаба памет имате за съжаление . В последните две години градът ни е прочистен от подобни товари кой са по арестите кои по затворите . Спор няма има още и свършването им няма да има край докато се намират хора които не оценяват труда на полицаи като Тонев . Състава на РУП Гоце Делчев с малки изключения е бетон и работят момчетата усилено за което нека приемат моите адмирации . Когато гражданството се научи да не си затваря очите и да не крие престъпниците тогава ще можем да кажем че и полицията работи добре . Няма гражданско общество няма добре работещи институции и обратно . Истината е че до сега такова добро ръковадство в РУП Гоце Делчев не е имало . Дерзайте момчета . Днес е вашият професионален празник . ЧЕСТИТО!
до гражданин16:27 - 08.11.2012
Ако имаше и най - малка представа на какви низости е способен щеше да си издеш пръстите преди да напишеш тази глупост!
Гражданин15:50 - 08.11.2012
Ники Тонев е най-кадърния началник в цялата дирекция. Той не заслужава да бъде извън системата. Такива хора като него са ни нужни.
Николай Тонев15:17 - 08.11.2012
Тая учителка по физическо, тоя пълен простак, градски шериф трябва час по скоро да бъде изритан от системата. Защото в противен случай всички кокошкари и дребни джепчии ще са в ареста а топ мафиотите ще си пият кафето на центъра както до сега.
ДС13:40 - 08.11.2012
Сегашните милиционери, ще отдадът почит на един бивш!
Код за сигурност, въведете кода 9kd

FACEBOOK