НачалоБългарияПешеходка е блъсната в Димитровград

Пешеходка е блъсната в Димитровград

На 17 юни около 18:10 часа на третокласен път от град Гулянци към град Долна Митрополия 52-годишен водач на лек автомобил „Нисан“ е застигнал и блъснал в задната част лек автомобил "Деу", управляван от 61-годишен.

61-годишният бил спрял на кръстовище за пропускане на насрещно движещ се автомобил и последваща маневра завой на ляво.

Вследствие на настъпилото ПТП е пострадал водачът на лек автомобил "Деу“. Той е транспортиран в ЦСМП – Плевен, където е установено, че има фрактура на четири ребра. Настанен е за лечение в клиника по гръдна хирургия, без опасност за живота. Взета му е кръв за лабораторно изследване. Шофьорът на другия автомобил е без наранявания.

Изпробван е на място за употреба на алкохол с техническо средство, като уредът е отчел отрицателен резултат. 

Пешеходка е без опасност за живота след инцидент в Димитровград.

На 17-и в 10 часа на булевард „Д. Благоев“, 73-годишен водач на лек автомобил „Мицубиши“ е ударил на пешеходна пътека, сигнализирана с пътен знак пешеходка на 52 г., която е прегледана и освободена за домашно лечение, съобщават от Министерството на вътрешните работи.

 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам