От днес плащат парите на членовете на СИК в Гоце Делчев

снимка: infomreja.bg, архив

От днес в община Гоце Делчев започна изплащането на възнагражденията на членовете на секционните избирателни комисии, участвали в провеждането на парламентарните избори на 12 май, съобщиха от кметска администрация.

Касата за изплащането на възнагражденията работи сутрин от от 8 до 12 часа и следобед от 13 до 16 часа.

355 души от община Гоце Делчев са били ангажирани на 12 май в 42-те секционни комисии, разположени на територията на общината.

Според нормативната уредба председателите на СИК ще получат по 50 лева, заместник-председателите - по 48 лева, а членовете на комисиите - по 40 лева.

По 10 лева повече получават хората, пътували в изборната нощ да предаване на бюлетините в Районната избирателна комисия в Благоевград.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2za

FACEBOOK