Лидерът в Югозападна В група загуби първи точки

Велбъжд (Кюстендил) и лидерът Витоша (Бистрица) завършиха наравно 0:0 в мач от 8-ия кръг на Югозападната "В" група. През първата част отборът на гостите бе по-настоятелен и владееше по-продължително топката.

В 17-ата минута Керчев намери отлично Анатоли Тодоров, който стреля, но вратарят на домакините Кирил Кирилов отрази удара му. В 32-ата минута отново Кирилов трябваше да се намесва след удар на Керчев.

След почивката играта се накъса, а домакините успяха да изравнят владеенето на топката. В 89-ата минута главният съдия спря отлична атака на бистричани.

Керчев бе фаулиран, но успя да подаде към свой съотборник, който излезе сам срещу вратаря на Велбъжд Кирилов, но вместо авантаж, съдията спря играта, за да покаже жълт картон.