НачалоБлагоевградЛекар в гипс след ПТП на хлъзгав път

Лекар в гипс след ПТП на хлъзгав път

49-годишен лекар е настанен в болница, след като е блъснат от кола. Инцидентът е станал към 9 часа тази сутрин на кръстовището пред частната болница „Пулс“ в Благоевград.

Лек автомобил форд „Фиеста“, управляван от младо момиче, се спускал по наклона към ул. „Славянска“. Колата поднесла на заскрежения път, водачката изгубила контрол и блъснала медика, докато пресичал стръмната улица.

Вследствие на удара, д-р Мирчо Мирчев, който е лекар в болницата по онкология „Св. Мина“ в Благоевград, е със счупен крак. Пострадалият е настанен в отделението по ортопедия на МБАЛ. На водачката на форда е взета и кръвна проба за алкохол.

Днешният ден се оказа злополучен не само за д-р Мирчев, но и за съпругата му, която сутринта си счупила ръката, след като се подхлъзнала и паднала.

Едва след произшествието, екипи на общинската фирма „Биострой“ взеха мерки за безопасност и хвърлиха луга по стръмната улица.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам