НачалоБлагоевградКамерна опера с концерт "Пролетно настроение"

Камерна опера с концерт „Пролетно настроение“

Камерна опера ще зарадва публиката си с новата пролетна концертна програма. В концерта под надслов „Пролетно настроение“ ще бъдат включени арии и дуети от мюзикълите „Котки” и „Фантомът на операта” на Уебър; популярни мелодии и канцонети от Сартори, Канио, Денца, Капуа, Кардилио, Гасталдон, Куртис. Концертът съдържа арии и дуети,  валсове, танга и полки.

Почитателите на оперното изкуство могат да чуят обичаните солисти на Камерна опера Теодора Петрова, Гергана Янчева, Ботьо Янчев и гост – солистите Диан Георгиев и Пламен Папазиков – солист на Софийска опера. Оркестърът ще свири под диригентската палка на маестро Красимир Топалов.

В навечерието на най-българския празник 24 май – денят на българската писменост и култура и деня на Благоевград, от Камерна Опера Благоевград пожелават на благоевградчани пролетно и слънчево настроение, ведри и светли дни. 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам