Иззеха 2 кг тютюн при спецакция в Плевен

Снимка: Infomreja.bg

Тютюнът е намерен до контейнери за смет

Два килограма тютюн с незаплатен акциз иззеха плевенски полицаи при поредната си спецакция, съобщават от полицията в Плевен.

На 4 март 2025 година в областния град е проведена специализирана полицейска операция за противодействие на разпространението на стоки с незаплатен акциз. За времето от 08:00 часа до 17:00 часа са извършени проверки на лица и търговски обекти.

На територията на кооперативен пазар на улица ''Княз Александър Батенберг" до контейнери за смет са установени четири полиетиленови плика с жълто - кафява суха тревиста маса, наподобяваща по цвят и мирис на тютюн с общо тегло 2.000 кг.

За намерено количество е съставен констативен протокол. Работата продължава полицейски инспектор от Второ РУ - Плевен.       

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 3ax

FACEBOOK