Ивелин Михайлов: ЦИК изкара „Величие“ от парламента с нагласени резултати от 3.999%

Снимка: Партия Величие

„Откраднаха ни минимум 100 000 гласа. Това е демонстрация на мафията срещу народа“

ЦИК изкара “Величие” от парламента с нагласени резултати от 3.999%.

Това е демонстрация. Демонстрация на мафията срещу народа, коментира лидерът на партията Ивелин Михайлов след официално оповестените резултати от вота на 27 октомври, според които Величие няма да бъде част от 51-вото Народно събрание. 

В анализ на изборния ден в момента на страницата на Величие във Фейсбук тече живо предаване с участието на Ивелин Попов и земеделския производител и активист на партията Павел Стоименов. 

„Отнеха ни минимум 100 000 гласа. Ние имахме много по-висок резултат през деня, който към края на гласуването беше брутално нагласен на 3,999%. Целта е ясна - да не влезем в парламента“, коментира Михайлов. „На мен ми казаха какъв ще е резултатът за Величие много преди края на изборния ден - и при 100% преброените протоколи от ЦИК прогнозата се сбъдна, имахме точно 3,999%“, добави той. 

По думите му Величие тепърва ще се включва в борбата.

„До следващите избори ще променим много неща. Ще видите какво означава работа на терен, без държавни пари. Видяхме как се мачка бизнес с помощта на целия държавен апарат. Видяхме как когато засегнеш мафията, идват и ти палят офиса и в същото време полицията не прави нищо срещу престъплението.

Радостин Василев не ни е проблем, защото той е пионка. От него нищо не зависи. Той е актьор, извикват го на сцената и го после го махат. Видяхме брутално купуване на гласове. Кой гласува за Пеевски? Ако Пеевски излезе като свободен кандидат, най-много да получи 10 000 гласа. 

Никой не каза нищо за купените гласове. Има начин, ако партиите имат съглашение, това нещо да спре. Ние бяхме единствените, които го казахме. Видяхме страшна подмяна на вота, купени цели секции. 

Дали сме в НС, или не, няма значение. Величие трябва да бъде партия на онеправданите. Ще направим управление в сянка – ще ви покажем какво трябва да се направи и ще ви даваме точна информация къде ви лъжат. 

Не съм почитател на масовите протести, за да станат те, хората трябва да са много ядосани. Ако спрем да градим, ние икономически се изтощаваме и те използват нашия ресурс и ни побеждават“, коментира още Михайлов. 

Той благодари на всички избиратели, които са дали гласа си за партия Величие. 

„Цяла България иска революция. Нашите хора са готови за протести, да излязат на площадите и да стачкуват, защото на нас ни бяха откраднати изборите“, заяви Павел Стоименов. 

 

Проследете всички актуални политически събития във всички канали в социалните мрежи: ФейсбукИнстаграм и Х.

Традиционно медията ни публикува всичко най-важно за изборите в специалната страница „Инфомрежа Избори“.

Абонирайте се за канала ни в YouTube.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xa

FACEBOOK