НачалоБлагоевградИ ГЕРБ - Благоевград събира помощи за пострадалите в село Бисер

И ГЕРБ – Благоевград събира помощи за пострадалите в село Бисер

ГЕРБ – Благоевград съдейства за осигуряването на стоки от първа необходимост на семейства, пострадали от природните бедствия. Партията ще подпомогне нуждаещите се в община Харманли с одеяла, топли дрехи, дамски и детски якета, палта, ботуши, спално бельо.

Първият транш беше транспортиран още снощи до бедствените райони – за Харманли замина микробус, натоварен с над 300 кг стоки за пострадалите. През днешния ден продължават да пристигат в офиса в Благоевград чували от кварталните организации на партията, своята помощ дадоха и структурата на ГЕРБ в Сандански, организацията на Предприемачи ГЕРБ, редови граждани.

„Призоваваме всички да помогнем на бедстващите ни сънародници в този изключително труден за тях момент!”, приканват от ГЕРБ в Благоеврад.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам