НачалоБлагоевградГаля Велкова остава кмет на Лешко

Галя Велкова остава кмет на Лешко

Досегашният кмет на благоевградското село Лешко Галя Велкова запазва поста си и през настоящия мандат. Тя вече е преназначена като управник на кметството в Лешко, съобщиха от кабинета на градоначалника Атанас Камбитов.

Първият работен ден на Велкова на новата стара длъжност официално е утре, 18 април.

Решението досегашната кметица да запази поста си е повлияно от протестите на жители на Лешко, които се обявиха срещу номинацията на общинската структура на ГЕРБ в лицето на Иво Въсенски и настояха Галя Велкова да продължи да кметува.

Другият кметски наместник, чието име стана известно днес, е Росен Георгиев от ГЕРБ. От утре той застава начело на селата Дъбрава и Мощанец.

Неуспелият кандидат-кмет на село Падеш от ГЕРБ Александър Петкашев ще управлява Дебочица и Габрово, а Страхил Ваклински – поема Клисура, Обел и Дренково. 

Така с Галя Велкова кметовете, които запазват досегашните си постове стават трима. Местата си запазиха и кметовете на Селище и Българчево – съответно Благой Панайотов и Любомир Димитров.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам