НачалоБългарияДамската чета на ГЕРБ очаква конструктивни преговори

Дамската чета на ГЕРБ очаква конструктивни преговори

„Очакваме конструктивен диалог“. Това заяви депутатът от ГЕРБ Рая Назарян пред журналисти преди срещата в 17.30 ч. с контактната група на ПП-ДБ в Народното събрание за подписване на коалиционно споразумение за пълен мандат на управление, съобщава news.bg.

Рая Назарян е част от дамската чета, която излъчи лидера на ГЕРБ и бивш премиер Бойко Борисов заедно с Мария Габриел, Теменужка Петкова и Деница Сачева. Мария Габриел също влезе на срещата, като не коментира нищо пред медиите, но не бе във видимо добро настроение.

От парламентарната група на ПП-ДБ се очаква да присъстват Христо Иванов, Кирил Петков, Асен Василев и премиерът в оставка акад. Николай Денков.

На влизане в Народното събрание премиерът в оставка акад. Николай Денков уточни, че каквото е имал да казва, го е казал. Не отговори повече на журналистически въпроси.

Съпредседателят на ПП-ДБ Атанас Атанасов обаче е убеден, че ще има пра.

Заедно с тях влязоха Кирил Петков, Христо Иванов и Асен Василев. Така целият преговорен екип на ПП-ДБ ще присъстват на срещата с дамската чета на ГЕРБ.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам