38-годишна жена пострада при катастрофа в центъра на Кюстендил

снимка: infomreja.bg, архив

Вчера при ПТП в Кюстендил е пострадала 38-годишна жена. Пътният инцидент е възникнал на ул. “Цар Симеон”.

Лек автомобил "ВАЗ", управляван от 64-годишния Й.А., навлязъл в насрещната лента и челно се ударил с лек автомобил “Шкода”.

При произшествието е пострадала водачката на шкодата. Тя е настанена в кюстендилската болница за лечение, със счупена ръка е, няма опасност за живота й. По случая е образувано дознание в РУП - Кюстендил.

Досъдебно производство е започнато в РУП - Дупница срещу неизвестен извършител за нанесена средна телесна повреда на 47-годишен мъж в с. Самораново. Инцидентът е възникнал през нощта на 16 април пред заведение в селото. На пострадалия е оказана помощ от Спешния център. Той е със счупен крак.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xd

FACEBOOK