НачалоБлагоевград3-годишно дете падна от тераса без парапет

3-годишно дете падна от тераса без парапет

3-годишно момиченце падна от тераса на втория етаж. Инцидентът е станал към 13 часа днес на ул. „Предел“ в едноименната ромска махала в Благоевград.

Симона Янева, която е на три години и половина, била поверена на по-голямата си сестра, докато майката отишла до магазина, а бащата бил излязъл по работа. По чудо без тежки навранявания.

Детето излязло на терасата, която нямала парапет, а само стърчащи железа. Спънало се и полетяло с главата надолу от над 3 метра височина.

При падането момиченцето се приземило на дясната си страна и като по чудо се разминало само с леки наранявания. 

С линейка на ЦСМП пострадалото дете е прието в Спешно-приемно отделение на благоевградската болница с охлузвания и натъртвания на дясната ръка и гръдния кош. 

След направените изследвания в отделението по образна диагностика не са установени травми на главата и фрактури на ребрата и дясната ръка на 3-годишната Симона.

След около час и половина престой в спешното отделение детето е освободено за домашно лечение.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам