19-годишен водач на лек автомобил „Мерцедес“ блъсна възрастен мъж на пешеходна пътека в Благоевград. Инцидентът е станал в 18.00 часа вчера на кръговото кръстовище между улиците „14 полк“ и „Александър Стамболийски“.
Пострадалият 77-годишен пешеходец е от София. Той е получил комоцио и охлузни рани по тялото. Настанен е за наблюдение в МБАЛ-Благоевград.
На водача на автомобила са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни, съобщиха от ОДМВР-Благоевград.

