НачалоБългария19-годишен е с избити зъби след побой в Перник, нападателят се укри

19-годишен е с избити зъби след побой в Перник, нападателят се укри

19-годишен младеж е с избити зъби след побой в Перник. Инцидентът е станал вчера около 21, 35 ч. на паркинга на спортна зала „Борис Гюдеров“.

По данни на потърпевшия познат за него младеж се приближил и му нанесъл удари с юмруци и метална палка.

В резултат на това 19-годишният е с два избити зъба, прегледан е в пернишката болница и освободен за домашно лечение.

Извършителят е напускал местопроизшествието до пристигането на полицейските служители и в момента се укрива.

Предприети са всички действия за установяването и задържането му. Образувано е досъдебно производство и работата продължава под надзора на прокуратурата. Причините за случилото се са в процес на установяване, съобщиха от ОДМВР-Перник.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам