НачалоБългарияСъдят перничанин, заплашил бившата си приятелка с убийство

Съдят перничанин, заплашил бившата си приятелка с убийство

На 19 юни, във Второ РУ – Перник, бил подаден стигнал от 37-годишна перничанка, че е възникнал скандал с бившия й приятел, който е счупил заден стоп на автомобила й.

По данни на жената това е поредния случай на проблеми с 47-годишният мъж. Пристигналите на място полицаи го задържали и образували бързо производство.

След проведено разследване е установено, че е отправена заплаха за убийство спрямо 37-годишната жена. Мъжът е привлечен като обвиняем и е задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващ прокурор.

Предстои внасяне на искане в съда, за налагане на най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“.

Ако бъде признат за виновен, го грози наказание „лишаване от свобода“ до 6 години, съобщават от полицията. 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам