НачалоБългария"Славия" ще подкрепи Михаил Касабов за президент на БФС

"Славия" ще подкрепи Михаил Касабов за президент на БФС

Столичният Славия ще издигне кандидатурата на Михаил Касабов за шеф на БФС. Президентът на "белите" Венцеслав Стефанов заяви пред Блиц, че решението е единодушно на Управителния съвет на клуба.

"Управителният съвет на Славия на свое заседание взе единодушно решение да номинира Михаил Касабов за шеф на футболната ни централа.

Михаил Касабов разполага с голям международен опит. От посочването му за временно изпълняващ длъжността президент той посети мачове в провинцията и показа, че има намерение да съблюдава нещата изкъсо.

Президентът на футбола трябва да бъде човек, който да помага на клубовете, а не да е фигурант. Познавам Касабов от много години и смятам, че той ще е точният наследник на Борислав Михайлов", заяви Стефанов.

Вече се появиха неофициални информации, че президентът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски ще оттегли собствената си кандидатура, за да подкрепи също Касабов. /Топспорт/

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам