НачалоБлагоевградС кръшни хора, фойерверки и наздравици посрещнаха 2013-а в Гоце Делчев

С кръшни хора, фойерверки и наздравици посрещнаха 2013-а в Гоце Делчев

С много веселие почти до разсъмване стотици неврокопчани и жители на съседни села заедно изпратиха 2012 година и посрещнаха новата на площад „Македония“ в Гоце Делчев.

Канонада от фойерверки и пиратки предизвестиха настъпването на 2013 година, а кметът Владимир Москов пожела на събралите се няколко поколения жители на общината новата година да бъде за всички по-успешна, мирна и благодатна.

Община Гоце Делчев и тази година бе осигурила безплатно вино, което се лееше през цялата нощ заедно с невероятните изпълнения на съзвездието от местните изпълнители Георги Жбантов, Мария Христова, Иван Арнаудов и други.

Емоционалният млад изпълнител на македонски песни Иван Арнаудов изненадващо напусна сцената и поведе дългите хора с националния трибагреник, с което още повече повдигна патриотичния дух в новогодишната нощ на площада в Гоце Делчев.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам