НачалоКюстендилС допълнителни 1 млн. лв. ремонтират улици в община Кюстендил

С допълнителни 1 млн. лв. ремонтират улици в община Кюстендил

„Изразявам искрената си признателност към министър-председателя Бойко Борисов и членовете на Министерски съвет, които отново се отзоваха на молбата ни за подкрепа, необходима за ремонтирането на общинската инфраструктура и подобряване условията на живот на всички наши съграждани“, заяви кметът на Община Кюстендил – Петър Паунов.

Благодарствените думи на градоначалника са във връзка с издаденото днес постановление на Министерски съвет, с което са отпуснати допълнителни средства в размер на 1 млн. лв за ремонт на улици и прилежащата им инфраструктура в населените места на общината.

Само преди 4 месеца екипът, ръководен от премиера Борисов, отпусна 6 млн. лв за саниране и обновяване на спортен комплекс „Осогово“ и за ремонт на уличната мрежа в Община Кюстендил.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам