НачалоКюстендилПродължава гасенето на пожара при ТЕЦ „Бобов дол“

Продължава гасенето на пожара при ТЕЦ „Бобов дол“

Вчера екипи на РСПБЗН – Кюстендил, са гасили 2 пожара в землището на с. Николичевци, причинени поради небрежност. Щети не са допуснати, съобщават от пресцентъра на полицията.

Вчера е ликвидиран пожарът, който възникна на 26 юли вечерта в землището на с. Джерман и низово навлезе в гора. Пожарът е потушен от 3 екипа на РСПБЗН Дупница. Спасени са 50 дка иглолистна гора.

Днес продължава дежурството в района на пожара, който възникна на 26 юли в района на ТЕЦ „Бобов дол“ в бали слама, от противопожарни екипи и ведомствен на теца противопожарен екип.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам