НачалоБългарияПожар избухна в бившето кино "Възраждане" в центъра на София

Пожар избухна в бившето кино „Възраждане“ в центъра на София

Бившето кино „Възраждане“, където последно беше дискотека „Син Сити“ в центъра на София на бул. Христо Ботев, в момента гори.

Сигналът е подаден малко след 19 ч., на място са изпратени два противопожарни автомобила с 8 пожарникари, пише БНР.

Пристигналите на място служители са установили, че излиза дим от сградата. В момента огънят се погасява. Няма данни за пострадали. 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам