НачалоКюстендилОткриха контрабандни цигари в таксиметров автомобил в Кюстендил

Откриха контрабандни цигари в таксиметров автомобил в Кюстендил

Вчера в РУ – Кюстендил, са образувано досъдебно производство за престъпление против данъчната система. При извършена проверка на лек автомобил „Пежо“ /такси/, управляван от 61-годишен водач, служителите на реда са открили 60 кутии /1200 къса/ цигари без български акцизен бандерол. Акцизната стока е иззета, по случая е образувано досъдебно производство в РУ – Кюстендил, уведомен е дежурен прокурор.

Вчера дупнишки полицаи са задържали 25-годишен мъж за притежание на наркотично вещество,  проверката е извършена на ул.“Патриарх Евтимий“ в Дупница. От младия мъж е иззето пликче със суха листна маса, която е реагирала при направения тест на канабис. По случая е образувано бързо полицейско производство в РУ Дупница, уведомен е дежурен прокурор.

Бързо полицейско производство е образувано в РУ – Кюстендил, за противозаконно проникване в чуждо МПС. 34-годишен мъж от с. Копиловци е направил опит за проникване в лек автомобил „Тойота“ на ул. „19 февруари“ в Кюстендил, задържан е от полицаите на място. За случая е уведомен дежурен прокурор.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам