НачалоБлагоевградМладежите от ГЕРБ Банско изненадаха кмета Икономов с "Приказка без край"

Младежите от ГЕРБ Банско изненадаха кмета Икономов с „Приказка без край“

„Горди и единни, работим и се борим”, беше посланието, което младите активисти на ГЕРБ Банско отправиха към кмета на Общината Георги Икономов, който е и председател на местната организация, по случай рождения му ден.

Младежите поздравиха своя водач и го изненадаха като му подариха книга озаглавена „Приказка без край”. В нея са поместени всички важни и любопитни моменти от предизборната му кампания. Книгата е символ на пътя към успеха, който той извървя, подкрепен от членовете на ГЕРБ Банско.

Като почетни членове на МГЕРБ в изненадата се включиха и заместник-кметът на общината Сашка Въчкова и председателят на Общински съвет – Банско Владимир Колчагов.

В празничния ден рожденикът Георги Икономов получи много поздравления, но жестът на ГЕРБ искрено го развълнува.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам