Минерална вода раздават безплатно в Гоце Делчев заради горещините днес

снимка: infomreja.bg, архив

За поредна година по инициатива на управителя на гоцеделчевската фирма за бутилиране на минерална вода „Пирин спринг” Сергей Пандев в днешния ден, за който синоптиците прогнозираха високи температура, ще се раздава минерална вода.

Определените за това пунктове са два - на кооперативния пазар до автогара „Динамо”и така наречената „Попска градинка” в центъра на града.

Според информация от фирмата инициатор, раздаването на минерална вода към този час е започнало, от което с благодарност се възползват възрастни хора, деца и гости на Гоце Делчев.

Синоптиците предупреждават, че очакваните температури днес и утре ще надхвърлят 40 градуса.

Лекарите също апелират възрастните хора със сърдечни проблеми и високо кръвно налягане, както и с други болести, които зле влияят на здравословното им състояние, да избягват излизания от домовете си в най-горещите часове.

 

КОМЕНТАРИ

nnn11:21 - 14.08.2014
по добре да дават по две кебапчета и една студена бира /пиринско/.
Резан23:33 - 13.08.2014
Ми да е раздават щом никой не е купува.То нали от та8з вода помятат овцете
хх12:53 - 13.08.2014
идеята е добра, ама тая вода е много тежка и блудкава и е собственост на общинския съветник беляна, който, като не му купуват водата, я продава на общината!
Код за сигурност, въведете кода 7jk

FACEBOOK