НачалоБлагоевградКостадинов: Служители изнасят тайно документи, за да ги разписва Палев

Костадинов: Служители изнасят тайно документи, за да ги разписва Палев

„Двама служители от областната администрация в Благоевград изнасят тайно документи и ги носят на областния управител Муса Палев да ги разписва. Това не е нормално”, коментира на брифинг депутатът и областен лидер на БСП Емил Костадинов.

„БСП остава твърдо на позицията срещу кадровото решение за назначението на активист на ДПС за губернатор на Пиринско”, допълни той и подчерта, че левицата няма да участва по никакъв начин в работата на държавната администрация.

Според народния представител голяма част от протестиращите пред държавното ведомство са платени и това е отблъснало много от разумните хора, които също не приемат това назначение.

Костадинов посочи като платени бунтари Димитър Лалев, Христина Ядкова и Венцислав Кавазов.

Областният лидер на БСП посочи, че назначението на Муса Палев има свой поръчител, но отказа да назове името му. Целта била да се дискредитира левицата и хората да се настроят срещу местните социалисти.

„Муса Палев сигурно е добър човек, но днес все още липсва зрялост в обществото за една такова назначение. Още повече че Пиринско е чувствителна територия и всички трябва да се съобразяват с това”, допълни Костадинов.

.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам