НачалоБлагоевградКолоездачи от Сандански направиха XI традиционна обиколка на общината

Колоездачи от Сандански направиха XI традиционна обиколка на общината

Традиционно, ден преди Празника на град Сандански, който се отбелязва на Светли четвъртък, стартира XI колоездачна обиколка на община Сандански.

Стартът бе даден днес, пред сградата на общинска администрация от заместник – кмета на община Сандански – Зорица Органджиева, която пожела много приятни емоции и успешно финиширане.

Около 20 велосипедисти от Спортен клуб „Пирински орел“ при ПГ „Яне Сандански“, начело с Николай Бойчев се включиха в обиколката. Сред тях най-малкия е 5-годишният Илия Янков, а най-възрастният е над 60 г.

Целта на обиколката е популяризиране на колоезденето сред младите хора и укрепване на тяхното здравеи е посветена на Празника на града.

За безопасността и здравето на велосипедистите са осигурени полицейски и медицински екип.

Колоездачната обиколка ще завърши в следобедните часове, когато пред сградата на Община Сандански се очаква пристигането на иконата Света Богородица от град Мелник.

 
 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам