НачалоБлагоевградИзложбата „Дивата София“ гостува на музея в Благоевград

Изложбата „Дивата София“ гостува на музея в Благоевград

Изложбата „Дивата София“ гостува на Регионалния исторически музей в Благоевград. Тя ще бъде открита на 20 май от 17:30 часа в многофункционалната зала на музея.

Изложбата е посветена на богатия и пъстър свят, обитаван от познати и обичани животни, от такива, които навярно всеки е срещал, както и на многообразието от по-рядко забелязвани, причудливи обитатели на големия град, на по-потайните и нощно активни животни.

От експозицията могат да се научат любопитни факти за онези обитатели на столицата, които по една или друга причина не се радват на много доброжелатели и усмивки сред хората.

В изложбата „Дивата София“ са представени фотографии на Атанас Грозданов, Асен Игнатов, Димитър Димитров, Диян Янкулов, Живко Накев, Катерина Кавалджиева, Н. Пр. Мачей Шимански, както и авторски илюстрации на Анелия Пашова, Асен Игнатов, Ася Каменова, Венцислав Кръстев, Георги Пчеларов, Деница Пенева, Мария Крумовска.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам