НачалоБлагоевградГорски от ДГС Сандански спипаха нарушители, секли незаконно

Горски от ДГС Сандански спипаха нарушители, секли незаконно

На 14 декември горски служители установяват, че в района на Сандански са отсечени 18 сухи тополи, съобщават от Югозападното държавно предприятие.

Извършителят е неизвестен. След рапорт с констативен протокол от горския стражар на охранителния участък, районът е поставен под видеонаблюдение. Днес около 12:00 часа, след подаден сигнал от видеонаблюдението, са засечени 3 лица да извършват сеч и да събрат дърва от суха и паднала маса.

След проведени на място, съвместно с оргните на РПУ – Сандански дейности, са установени на място 3 лица, в момент на сеч на дървесина.

Лицата са задържани и са им снети данни за самоличбостта им, съставени са протоколи и актове за административно нарушение и са задържани два броя моторни триони.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам