НачалоБлагоевградДипломира се випуск 2019 на НПГ „Димитър Талев“–Гоце Делчев (СНИМКИ)

Дипломира се випуск 2019 на НПГ „Димитър Талев“–Гоце Делчев (СНИМКИ)

Тази сутрин в огрения от слънце двор на НПГ „Димитър Талев“ – Гоце Делчев, зрелостниците от випуск 2019 получиха своите дипломи. На тържеството по този повод  дойде лично кметът на общината Владимир Москов.

Тук беше и началникът на отдел „Образование, здравеопазване, социални дейности, култура и спорт“ към община Гоце Делчев  – Маргарита Енчева. Празникът беше уважен и от Росица Джамбазова – председател на Училищното настоятелство, и Галена Велева – председател на Обществения съвет при училището.

С топли думи към завършващите се обърна директорът на НПГ „Димитър Талев“ – Мария Георгиева. Тя им благодари за положения през годините труд и изрази увереност, че задълбочената  подготовка, която са получили в училището, ще им  помогне да се  докажат в професиите, към които се насочат.

Благодарността на родителите към учителския колектив и ръководството на училището изрази Светлана  Узунова – майка на абитуриентка.

Своите свидетелства за зрелост първи получиха отличниците през целия курс на обучение. Те им бяха връчени от кмета на общината. Заедно с дипломата, всеки пълен отличник  получи плакет на община Гоце Делчев, плакет на училището и грамота.

С грамоти и книги бяха удостоени всички зрелостници, които завършват средното си образование с отличен успех.

СНИМКИ ОТ ДИПЛОМИРАНЕТО ВИЖТЕ ВЪВ ФОТОМРЕЖА 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам