Предизборният щаб на „БСП – Обединена левица“ свиква Национално съвещание, на което ще бъдат представени водачите на листи и кандидатите за народни представители за изборите на 19 април. Форумът ще се проведе в Националния дворец на културата, съобщават от партията.
В съвещанието ще участват представители на ръководството на БСП, коалиционните партньори на национално, областно и общинско ниво, кметове, заместник-кметове, общински съветници и членове на формациите в коалицията.
Лидерът Крум Зарков наскоро подчерта във Варна, че политиците трябва да бъдат последователни в обещанията си: „Българските политици трябва да се научат преди избори да говорят какво ще правят след това, а ако заговорят преди изборите, да не правят друго след тях.“
Съвещанието идва в ключов момент – само дни преди регистрацията на листите и старта на официалната кампания. Както винаги, добре е да следиш информацията и от официални източници, за да си сигурна, че разполагаш с най-точните детайли.

