НачалоБлагоевградБорисов призова кметовете да се стягат и да работят

Борисов призова кметовете да се стягат и да работят

Всички кметове да се стягат и да работят здраво, ние сме зад тях, призова Бойко Борисов градоначалниците от Пиринско днес по време на посещението си в село Черниче.

Визитата на премиера уважиха управниците на общините Благоевград, Сандански, Банско, Кресна и Струмяни. „Това означава, че всички работещи кметове, без значение на политическата партия, която представляват, могат да разчитат на подкрепата на правителството и да усвояват пари от европейските фондове. Който и да дойде на власт, съграденото ще остане за хората и това е най-важното“, заяви Борисов.

След официалната церемония по прерязване на лентата на новите инфраструктурни обекти в Черниче, премиерът покани всички градоначалници на закрита среща.

ИНФОМРЕЖА научи, че разговорът е бил конструктивен и всеки един от управниците е имал възможността да сподели с премиера проблемите на своите общини. Бойко Борисов е поел ангажимент да помага на всички управници.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам