НачалоБлагоевградСпортна площадка за 40 000 лева ще бъде изградена в училището в...

Спортна площадка за 40 000 лева ще бъде изградена в училището в Дебрен

Директорът на ОбУ „Св. Климент Охридски“ в гърменското село Дебрен, Верхат Топчиев, е депозирал докладна на общинската администрация, която да бъде дискутирана и гласувана на заседанието на ОбС, насрочено за утре.

Става въпрос за постъпило в администрацията на Гърмен искане от ОбУ за изграждане в двора на школото на спортна площадка с изкуствена настилка, от каквато училището изпитва голяма нужда.  

Според Верхат Топчиев се иска от общинските съветници да дадат съгласие в УПИ 2, кв. 9 по плана на село Дебрен, отреден за училище – публична общинска собственост, да се изгради спортна площадка с изкуствена настилка в двора на училището.

Според предварителните разчети необходимата сума за строителството на спортната площадка е 40 000 лева.  

Предложението на директора е проектирането и изграждането на спортното съоръжение да се извърши със средства от бюджета на ОбУ „Свети Климент Охридски“.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам