НачалоБлагоевградМанолова от Благоевград: Ние се борим за челните места

Манолова от Благоевград: Ние се борим за челните места

Тур на регистрация на листи в РИК-Благоевград.

Коалицията „Изправи се! Мутри вън“ днес регистрира своите 22-ма кандидати за депутати за област Благоевград. Самата листа повежда Мая Манолова, която „заменя“ Димитър Делчев – водач на листата на предните парламентарни избори.

„Правилото на коалицията ни е 70/30 граждански срещу партийни кандидати. Но това съотношение на практика е 90/10. Така е и в тукашния избирателен район. Аз ще съм водач на листата, защото познавам добре проблемите на хората от този край. Стояла съм зад гражданите от областта в различни каузи. Повишаването на доходите на българите е сред приоритетите на коалицията ни“, каза Манолова пред медиите.

Тя определи ГЕРБ като „брошката на ревера на ГЕРБ“ през годините в Благоевградско. Крайно време е това да се промени с активно участие на партиите на промяната, каза Манолова.

„Ние се борим за челните места. Трето място в областта ще ни отива. Лицата в листата са интересни, листата е пъстра, заради хората с каузи, експерти, млади хора“, категорична бе Манолова.

Тя зави, че идеята да бъде променена България. Формациите на промяната ще победят, каза Манолова.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам