НачалоБлагоевградМалчугани от Крупник засадиха дръвчета в двора на детската градина и в...

Малчугани от Крупник засадиха дръвчета в двора на детската градина и в центъра на селото

Малчуганите от ОДЗ „Детско царство“ в симитлийското село Крупник засадиха дървета в двора на детската градина, в парка и в обновения център на населеното място. 

Децата с радост участваха в акцията по залесяване, като на всяка фиданка поставиха табела с името на групата, която я е посадила, както и с датата на засаждането. 

Възпитаниците на детското заведение в Крупник си обещаха да се грижат за младите дръвчета с помощта на своите учителки и помощник-възпитателки. 

За осъществяването на инициативата, която е част от мероприятията на ОДЗ „Детско царство“, свързани с отбелязването на Седмицата на гората, помогнаха Александър Теов и Владимир Петров, които са дядовци на щастливи деца в детската градина, Елеонора Каймаканска и лично новият директор на ДГС-Симитли инж. Костадин Касапов, на които деца и преподаватели благодарят от сърце.

За да поздравят децата и учителките за прекрасната инициатива и да съдействат за реализирането ѝ, бяха кметът на село Крупник Иванка Чакалска и секретарят Десислава Иванова. 

Днешният ден бе богат на емоции за децата. С голям букет цветя малчуганите от група ,,Мечо пух“ се отправиха към кабинета на любимата си д-р Негревска, за да я поздравят с професионалния й празник – Ден на здравния работник“, и да й благодарят за грижите, които полага за тяхното здраве.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам