НачалоБлагоевградПредотвратиха кражба на тон нафта от детска градина в Мусомища

Предотвратиха кражба на тон нафта от детска градина в Мусомища

28-годишният Христо Димитрушев от гоцеделчевското село Мусомища е бил спипан от полицаите миналия ден към 20 часа в момент на кражба на дизелово гориво от детско заведение в селото. Димитрушев и негов авер били със завидно оборудване и хитро подготвен план за извършване на кражбата. 

Пред цистерната в детската градина те подредили туби с намерение в тях да източат със специалната донесена от тях помпа и акумулатор близо 1000 литра нафта.

Подаден сигнал в РУП – Гоце Делчев изпратил на място полицейски патрул, който спипал крадците на местопрестъплението и предотвратил замислената от двамата млади мъже кражба.

Полицаите от Гоце Делчев за пореден път спасяват от източване подсигурено за отопление на децата дизелово гориво от няколко детски заведения в града.

По случая е образувано досъдебно производство.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам