НачалоКюстендилМомиче е първото бебе на 2013 г. в Кюстендилско

Момиче е първото бебе на 2013 г. в Кюстендилско

Малка госпожица с манекенски размери е първото бебе през 2013 г. в Кюстендилска област. Момиченцето се е появило на бял свят на 1 януари, малко преди обяд в частната болница “Свети Иван Рилски“ в Дупница.

Бебето ще носи името Виктория, което означава победа. Тя се появи на бял свят първа през тази година в цялата област, коментираха гинеколозите от здравното заведение.

И последното бебе на 2012 г. бе родено в болницата в Дупница, също момиче.

“Годината ще бъде плодовита и добра. Когато се роди момиче, винаги стават хубави неща”, коментираха акушерки.

В кюстендилската болница, където две години подред се появи на бял свят “Бебе на година” все още чакат първото бебе за 2013 г.

“В момента в предродилна имаме жена, която чакаме да роди. Най-вероятно обаче това няма да е в близките часове”, казаха медиците.

В кюстендилската болница беше изродено и едно от децата, спечелили приза “Бебе на годината” от бившия здравен министър Стефан Константинов.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам