75-годишен благоевградчанин е ограбен след удар по главата

Снимка: Infomreja.bg

Кражби са станали и в санданското село Ласкарево, и в гоцеделчевската местност Сушица

Полицейски служители на Първо РУ - Благоевград, работят по получено съобщение от 75-годишен благоевградчанин, че около 15:00 часа вчера му е отнета сумата от около 170 лева, след като е ударен по главата.

За случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград. Образувано е досъдебно производство.

Работата по установяване на всички факти и обстоятелства по случая продължава.

В РУ - Сандански, е получен сигнал за извършена за времето от 1-ви до 7-и януари кражба на гума с джанта за товарен автомобил, стар двигател за трактор и други предмети от тухлена постройка в село Ласкарево, община Сандански.

Стойността на нанесената щета е в процес на установяване.

По случая е образувано досъдебно производство.

Досъдебно производство за извършено престъпление по чл.195, ал.1 т.3 от НК е образувано и във връзка с получен сигнал за противозаконно отнети в периода от 19:00 часа на 6-и януари до 10:00 часа на следващия ден два заека и овца от ранчо в местността Сушица, землище на град Гоце Делчев.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xd

FACEBOOK