С водосвет в църквата „Свето Благовещение” ПП ГЕРБ в Благоевградска област стартира предизборната кампания в Разлог. В църквата „Свето Благовещение” кандидат-депутатите от листата на ГЕРБ, водени от областния координатор и втора в листата Даниела Савеклиева, и издигнатия от Разлог за втори мандат Любен Татарски, изслушаха благословията на отец Димитър.
„Винаги побеждавам и сега съм сигурен, че ще бъде така. Още повече с подкрепата, която имам от местните хора. Искам да се обърна към хората от Разлог и общината да вярват в мен, както досега. Ще защитавам техните интереси и ще бъда техен представител и занапред”, заяви Любен Татарски, пети в листата на ГЕРБ за Първи многомандатен избирателен район.
В Разлог десетки симпатизанти посрещнаха кандидатите за народни представители на ПП ГЕРБ, като им пожелаха здраве и успех в следващото управление.