НачалоБлагоевградИнж. Венелин Трошанов: Ще работя за модерна администрация

Инж. Венелин Трошанов: Ще работя за модерна администрация

Инж. Венелин Трошанов: Ще работя за модерна администрация, работеща в интерес на гражданите и бизнеса!

Независимият кандидат за кмет на Благоевград обяви решенията, които предлага:

Днес отблязваме Деня на българската община и местното самоуправление. В днешния ден поздравявам хората, посветили енергията и времето си в полза на обществото! Пожелавам изграждане на ползотворно сътрудничество и конструктивен диалог с гражданите. Нека работим за едно по-добро бъдеще, прозрачност и просперитет. Аз и моят екип ще работим за МОДЕРНА АДМИНИСТРАЦИЯ, РАБОТЕЩА В ИНТЕРЕС НА ГРАЖДАНИТЕ И БИЗНЕСА.

️- Дигитализация на административните услуги. Електронни услуги, бързи, модерни, лесни и удобни за гражданите и бизнеса – оптимизирани и подобрени  услуги.  

️- Оптимизация в структурата, функциите, качеството и работата на общинска администрация; 

️- Стриктни правила и съкратени срокове за работа на администрацията;  

️- По-ниски такси за предоставяне на услуги след оптимизация и дигитализация. Прекратяване на искането на една и съща информация при всяка услуга; 

️- Задължителна компетентност по звена на служителите в администрацията, чрез удостоверяване на квалификацията и непрекъснат мониторинг на дейността на служителя.  

️- Изграждане на системи за обратна връзка с гражданите относно качеството на административното обслужване и използване на резултатите при атестирането на служителите; 

️- Предоставяне на качествени административни услуги с по-висока ефективност и ефикасност, които целят повишаване удовлетвореността на гражданите и бизнеса; 

️- Направа на подземен кадастър; 

️- Въвеждане на географска информационна система (ГИС).

Всичко за предстоящите местни избори – подготовката за тях, кандидатите и техните послания, следете в страницата ни Инфомрежа Избори!

 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам